Темні віки стають ближчими

19776-131528-a8ca60fd7d1858b87c75a483fbb3e982 Табачник1 «Що може бути спільного у Афін і Єрусалима? Що у Академії і Церкви?», — писав в свій час Тертулліан – один з Батьків Церкви. Церква і освіта існують «нероздільно, але і необ’єднувано, як божественна і людська природа Спасителя» – відповів йому через тисячоліття міністр освіти Дмитро Табачник у стінах головного університету країни. А отже час готуватися до того, що колишні викладачі наукового атеїзму скоро переодягнуться у ряси, що звичайно не зможе не вплинути на сутність освіти в Україні. То ж спробуємо подивитися на всі переваги що, несе нам подібна трансформація.

По-перше, навантаження на школярів та студентів однозначно зменшиться. Огидними, аморальними, та такими, що не відповідають істині будуть визнані фізика, астрономія та біологія. Єдиною сферою, де і надалі використовуватимуться спостереження за нерухомими зірками та досконалим світилом буде визначення дати святкування Пасхи. Заняття алхімією (колишня хімія) буде заборонене під страхом спалення на вогнищі. Пригадуючи, як учні не люблять всі ці предмети у школі, можна лише підтримати мудрі ініціативи міністра.

Ще легше стане з історією. Вона зменшиться в рази, адже вік Землі становитиме тепер не 4,5 мільярдів, а 7000 років.

Студенти та учні шкіл відтепер будуть убезпеченні від діяльності західних організацій та фондів, що намагаються проводити уроки сексуального виховання та роздають презервативи. Контрацепція буде заборонена назавжди, що призведе до вирішення демографічної проблеми та відродження Української Нації.

Питання невідвідування пар відпаде саме собою. Хто ж захоче отримувати різки? А гуманістична етика буде замінена християнською мораллю (яка, хоч і в різні часи і виправдовувала хрестові походи, інквізицію, рабовласництво та нацизм, але все одно за визначенням є кращою за все, вигадане протягом останніх 2000 років).

Злиття освіти і церкви значно скоротить бюджетні видатки на освіту. Адже замість величезної кількості підручників та суперечливих книг можна буде друкувати одну єдину, але таку, що вміщує в собі ВСЮ ІСТИНУ. Це, також, покладе край безкінечним академічним суперечкам з несуттєвих питань і дозволить науковцям-схоластам нарешті розв’язати фундаментальні питання сутності Бога. Наприклад, «чи може всесильний Бог створити камінь, який не може підняти?»

Зекономити можна буде і на гуртожитках. Приїжджих студентів тепер розміщатимуть у монаших келіях місцевих монастирів. Відсторонений від мирських утіх та плотських спокус, студент зможе повністю присвятити себе навчанню.

Не може не радувати, що прогресивні ініціативи міністра знайшли цілковиту підтримку у керівників провідних навчальних закладів країни. Адже на зустрічі з Патріархом були присутні ректори КНУ ім. Шевченка, Києво-Могилянської академії, Національного педагогічного університету Харківської та Одеської Юракадемії, Київського медичного університету та багато інших. Тож чекати щасливих темних віків залишилося недовго.

Незалежна студентська профспілка "Пряма дія"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*