Основи православної культури…

bi17 На Черкащині розгорається скандал, у центрі якого опинився місцевий священик. Тридцятирічний служитель церкви побив пенсіонерку, а потім утік.

Гуркіт вхідних дверей та дзвін розбитого посуду — все, що пам’ятає ця жінка про візит до її оселі місцевого священика. Не встигла шістдесятирічна парафіянка привітатися, як він загилив їй ногою в голову.

Людмила Борисівна, постраждала: Я підняла голову, і побачила, як у тумані лице перекошене батюшки, підняту руку і сіру футболку. Після того я відключилася.

Попри відчайдушні крики жінки, нападник дав ще кілька влучних копняків їй у голову й вискочив з хати. На подвір’ї панотець мало не збив з ніг хазяйчиного сина, що прибіг на материн лемент.

Юрій, син постраждалої: Сиділа в кріслі в крові. Голова розбита була, по полу скрізь кров, штори лежали порвані. Потім я зайшов на кухню. Там був безлад, побита посуда, їда розкидана по всій кухні і по ванні.

Чоловік спробував наздогнати кривдника, та його і слід запав. А шукати селом часу не було — по матір уже приїхала "швидка". Зустріч із панотцем закінчилася для постраждалої численними забиттями, гематомами та струсом мозку. За два тижні, що жінка пробула в лікарні, її кривдник вибачитися так і не прийшов.

За матеріалами НТН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*