Львів – не місце для провокацій

Від редакції. З кожним днем ліві, соціалістичні та лібертарні ідеї все більше поширюються в Україні, в першу чергу, серед молоді. Вони мають своїх прихильників і у західному регіоні. Йдеться, в першу чергу, про рух Соціальний Опір, який об`єднує молодих анархістів, революційних соціалістів й антифашистів. Активісти “Соціального Опору” висловили своє ставлення і до спекуляцій політиків щодо відзначення 22 червня у Львові. Їм слово:

22 червня 2011 року у Львові місцевими та тернопільськими активістами Соціального Опору була організована та проведена акція, якою засуджувалися провокуючі дії "комуністів" та націоналістів щодо розпалювання ворожнечі між українським народом.

«Соціальний Опір» притримується точки зору, що в цей день, 70-ту річницю початку війни гітлерівської Німеччини проти Радянського союзу, слід вшановувати пам’ять усіх людей, які загинули, виконавши роль розмінних монет в руках своїх тиранів.

Вивісивши в центральній частині банер з надписом «Львів – не місце для провокацій», анархісти показали своє негативне ставлення до обох політичних сил, які діють відверто в інтересах існуючої влади.

Також були розповсюджені листівки з наступним текстом:

Львів’яни та гості міста!

Сьогодні, 22 червня ряд організацій збирається провести провокативні дії у нашому славному Львові. Зокрема, так звана «Комуністична партія» збирається мобілізувати «комуністів» зі всієї України та країн ближнього зарубіжжя, щоб помститися «бандеро-фашистам» за події 9 травня.

Ми, революційні соціалісти, та анархісти, учасники руху «Соціальний Опір» різко засуджуємо будь-які спроби дестабілізувати ситуацію у м. Львові та зіпсувати його імідж, як міста – перлини Західної України.

Ми є противниками російських імперіалістів, які прикриваючись червоними знаменами, рвуться насаджувати свої нікому непотрібні цінності у нас на Галичині. В той же час ми не можемо погодитися з позицією українських націоналістів, котрі застосовують насильство проти звичайних робітників, яким промили мозок пропагандисти провладної “червоної” партії.

Ми схиляємось до думки, що організовуючи різного роду конфлікти на ідеологічному ґрунті, капіталісти, що сидять при владі, намагаються відвернути увагу пересічних українців від нагальних соціальних та економічних проблем.

Ціль правлячих класів сьогодні — розділити українське суспільство, задати виключно націоналістичний дискурс, направити соціальне невдоволення у вигідне для капіталу русло. Тема Другої світової війни, безперечно, є гострою для України, але 20 років нічого подібного не відбувалося. Людям нав’язують суперечки про історію, мову, культуру, спеціально протиставляють їх одне одному. А в цей час — як ніколи форсовано! — проводяться неоліберальні реформи, остаточно демонтується соціальна сфера, звужуються права і свободи громадян. І Партія регіонів грає в цю гру у гарній комбінації зі “Свободою”, імітуючи політичний процес.

Таким чином, закликаємо усіх свідомих людей, в яких ще залишилася власна голова на плечах та можливість адекватно сприймати ситуацію, бойкотувати різного роду провокуючі акції, та звернути свій гнів на буржуазну владу, котра розділяючи нас, тільки наживається на тому, що робочий народ воює між собою!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*